Opony

Świąteczna wizyta w Hamburgu. Pan zerka na Porsche 911 Turbo….

85Views

IMG_1126 Zrobiłem świąteczny wypad na Weihnachtsmarkt do Hamburga. Zdecydowanie lepszy niż te gnioty w Berlinie. Ale nie o  tym  miało być :) W deszczowy piątkowy poranek odwiedziłem Miniatur Wunderland , czyli wystawę makiet z miniaturkami. To jest  MAKS!!!!

Tego się nie da opisać. Tam każdy zachowuje się jak dziecko, wszędzie piski i krzyki, wszystkim zjeżdżają szczęki z wrażenia. Jeśli będziecie w Hamburgu to koniecznie zaliczcie to miejsce oraz wyskoczcie na „Fischbrötchen” do Landungsbruecken.

Poniżej kilka oponiarskich smaczków :)

IMG_1092 IMG_1093 IMG_1094 IMG_1102 IMG_1114 IMG_1115 IMG_1126 IMG_1129

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

admin
the authoradmin
W branży oponiarskiej od kilku lat, zajmuje się m.in aktywnością firmy w Internecie. Prywatnie także pasjonat motoryzacji. Lubi być pierwszy pod kolejnymi światłami :) Aktualnie jeździ na: General Altimax HP, Vredestein Snowtrac 3. Ulubiona właściwość opon: cisza.

4 komentarze

  • Robi wrażenie. Może kiedyś uda mi się tam zajechać. A to jest cały rok czynne czy to była jednorazowa (a może cykliczna) wystawa?

    • Polecam. Wystawa jest stała, z tego co widziałem ciągle rozbudowywana. Właśnie dłubali makietę RZYMU… :) to dopiero będzie coś! Lokalizacja super (Speicherstadt), parking naprzeciw u turasa za 1 ełro. Jechać koniecznie!

  • Ha! Byłem w Miniatur Wunderland, widziałem i też się zachwyciłem – to lepsza wersja muzeum Lego przeznaczona dla starszych chłopców:-)

Dodaj komentarz

X