Vredestein

Współpraca Vredestein i Gemballa – żadnych kompromisów!

125Views

gemballa-tornadoSamochód typu SUV o wydajności i charakterystyce jazdy samochodu sportowego? To musi by Porsche. Nie każdy lubi Porsche…  ale model Gemballa Tornado, który bazuje na modelu Cayenne i wyposażony jest w silnik o mocy 712 koni już chyba tak :)

Aby zachować pełną moc w warunkach zimowych, specjalistyczna firma niemiecka zamontowała na modelu Gemballa Tornado opony Wintrac Nextreme SUV. Gemballa ma siedzibę w mieście Leonberg a jej motto brzmi: żadnych kompromisów! Właśnie tą ideą kierował się Andreas Schwartz (dyrektor generalny) podejmując decyzję o wyborze modelu Wintrac Nextreme SUV od Vredestein. Opona ta doskonale pracuje na śniegu i lodzie oraz zachowuje swoje właściwości przy prędkościach do 300 km/h, co tylko podkreśla jej bezkompromisowość :) W dodatku Wintrac Nextreme SUV wyróżnia się, podobnie jak samochody marki Gemballa, doskonałą wydajnością i atrakcyjnym wyglądem. Tę drugą zaletę zawdzięcza współpracy firmą Giugiaro.

Obok superszybkiego modelu Tornado, Gemballa wykonuje  również tuning modelu Cayenne w wersji Aero 1 i Aero 2, skupiając się w większym stopniu na wyglądzie niż na osiągach. Specjalne lekkie koła utrzymują nisko środek ciężkości, doskonale współpracując z oponami Wintrac Nextreme SUV. Cechy charakterystyczne opony to wachlarzowaty bieżnik z lamelami oraz układ Sophisticated Sipe Design (SSD) – zapewnia doskonałą trakcję i precyzję kierowania pojazdem w każdych warunkach.

admin
the authoradmin
W branży oponiarskiej od kilku lat, zajmuje się m.in aktywnością firmy w Internecie. Prywatnie także pasjonat motoryzacji. Lubi być pierwszy pod kolejnymi światłami :) Aktualnie jeździ na: General Altimax HP, Vredestein Snowtrac 3. Ulubiona właściwość opon: cisza.

1 komentarz

Dodaj komentarz

X