Opony całoroczneVredestein

Vredestein Quatrac 3 – najlepsze opony całoroczne

206Views

Co roku niemiecki magazyn motoryzacyjny Auto Bild przeprowadza niezależne testy opon. Głównym tematem wrześniowego wydania magazynu były opony wielosezonowe. Po licznych testach, które miały miejsce zarówno w warunkach letnich, jak i zimowych, opona Vredestein Quatrac 3 została sklasyfikowana na szczycie rankingu!

Magazyn Auto Bild wybrał dziesięć opon wielosezonowych rożnych producentów w rozmiarze 205/55 R 16 i poddał je licznym testom. Najlepsza okazała się opona Vredestein Quatrac 3, która uzyskała ocenę „VorBildlich” (szczególnie zalecana). Poza doskonałymi właściwościami na suchej nawierzchni, opona uzyskała bardzo wysokie noty podczas testów na nawierzchniach mokrych i ośnieżonych. Quatrac 3 jest doskonale wyważona, wielofunkcyjna opona, która zapewnia precyzyjne prowadzenie i wyjątkową przyczepność. Opona gwarantuje pełne bezpieczeństwo w warunkach aquaplaningu i zapewnia najkrótsza drogę hamowania na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni”, twierdza redaktorzy magazynu Auto Bild.

admin
the authoradmin
W branży oponiarskiej od kilku lat, zajmuje się m.in aktywnością firmy w Internecie. Prywatnie także pasjonat motoryzacji. Lubi być pierwszy pod kolejnymi światłami :) Aktualnie jeździ na: General Altimax HP, Vredestein Snowtrac 3. Ulubiona właściwość opon: cisza.

2 komentarze

Dodaj komentarz

X