OponyOpony zimowe

Kupno zimówek- zobacz co jest najważniejsze! Czy tylko cena?

72Views

Każdy kto stoi przed dokonaniem zakupu opon zimowych zastanawia się jakie opony zimowe ma kupić do swojego samochodu. Czy lepsze będą te droższe, a może te tanie tez zapewnią mi bezpieczeństwo w zimowych warunkach. Znaczna część kupujących za główny argument stawia cenę opon. Ale czy jest ona najważniejsza? Tak naprawdę w każdym przedziale cenowym możemy kupić wystarczającą lub dobrą oponę zimową. Oprócz ceny powinniśmy również zwrócić uwagę na dostępność danego bieżnika.

Czy dany model dopiero co wszedł do produkcji ( w takim przypadku mamy pewność, że dana opona będzie produkowana przez kilka najbliższych sezonów). Czy może dany model już wychodzi z produkcji – wtedy możemy mieć problem gdy uszkodzimy jedną z opon i będziemy starali się dokupić jedną oponę do kompletu. Wielu klientów przed dokonaniem zakupu danej opony (głównie tej z najwyższej półki) czyta i przegląda najświeższe testy opon i dokonuje wyboru czy zakupu na ich podstawie.

Przed zakupem opon zimowych z dowolnej półki cenowej warto zapoznać się z opiniami kierowców, którzy już jeździli na danej oponie. Również sprzedawcy w serwisach wulkanizacyjnych czy hurtowniach opon posłużą radą i podpowiedzią w wyborze oraz doborze odpowiednich opon do naszego samochodu.

Paweł
the authorPaweł
W branży oponiarskiej od 2006, zajmuje się m.in aktywnością firmy w Internecie. Zaczynał przygodę z oponami od serwisu opon - zna montaż opon od podszewki. Auto marzeń: Mercedes G (najlepiej AMG). Aktualnie jeździ na: Continental SportContact 3, Michelin Alpin A4. Ulubiona właściwość opon: przyczepność.

Dodaj komentarz

X